Sklep internetowy - części i akcesoria Powermed
Powermed Mediline to urządzenie przeznaczone do stosowania w placówkach służby zdrowia, a także w warunkach domowych do wspomagania procesu leczenia oraz łagodzenia skutków astmy, alergii oraz innych chorób układu oddechowego, poprzez szybkie i dokładne oczyszczanie powietrza z zawartości pyłków, roztoczy oraz innych alergenów, grzybów, pleśni, bakterii i wirusów grupy A.
POWERMED INTERNATIONAL Sp. z o.o.

E-mail: powermedintl@wp.pl

Certyfikaty

Oznakowanie CE na urządzeniu informuje nabywcę - użytkownika, że urządzenie z tym znakiem jest bezpieczne w eksploatacji, odporne na zaburzenia elektromagnetyczne i samo nie jest źródłem zaburzeń oraz, że dany wyrób spełnia wymagania zasadnicze zawarte w Dyrektywach Rady Europy i krajowych regulacjach prawnych.

Certfikat potwierdzający rejestrację wspólnotowego wzoru użytkowego na
terenie Unii Europejskiej, obejmującego w tym również teren
Rzeczpospolitej Polskiej. Certyfikat dotyczy, jak to zdefiniowano
"wielofunkcyjnego urządzenia przeciwko alergii Powermed".

Państwowy Zakład Higieny zaświadcza, że wyrób "Powermed Gold Edition" przeznaczony do czyszczenia z filtracją powietrza, o zadeklarowanym przez producenta składzie, wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem, nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.
 
Urządzenie Aqua-Matic czyli zestaw piorąco-czyszczący do POWERMED GOLD EDITION posiada potwierdzone przez INTERTEK badania zakończone certyfikatem GS.  Znak GS (Geprüfte Sicherheit)  jest znakiem licencjonowanym przez rząd niemiecki.

Multi Brush Electronic do urządzenia POWERMED GOLD EDITION posiada potwierdzone przez INTERTEK badania zakończone certyfikatem GS. Certyfikat GS (Geprüfte Sicherheit) jest dobrowolnym certyfikatem jakości wyrobów przeznaczonych na rynek niemiecki. 


Copyright 2011 by Powermed International Sp. z o.o.   |   Wykonanie: Invidia.pl