Sklep internetowy - części i akcesoria Powermed
Powermed Mediline to urządzenie przeznaczone do stosowania w placówkach służby zdrowia, a także w warunkach domowych do wspomagania procesu leczenia oraz łagodzenia skutków astmy, alergii oraz innych chorób układu oddechowego, poprzez szybkie i dokładne oczyszczanie powietrza z zawartości pyłków, roztoczy oraz innych alergenów, grzybów, pleśni, bakterii i wirusów grupy A.
POWERMED INTERNATIONAL Sp. z o.o.

E-mail: powermedintl@wp.pl

O firmie

W 1999 r. został wyprodukowany pierwszy model urządzenia, w którym został umieszczony unikalny hydrosystem Anti Alergic System. Został on przyjęty z ogromnym uznaniem, gdyż to właśnie w tym czasie zwiększyła się zachorowalność na choroby cywilizacyjne w tym alergię i astmę. Dzięki ogromnemu poparciu naszych klientów, którzy zaufali naszej firmie postanowiliśmy ulepszyć nasz produkt. Rosnące zapotrzebowanie i zwiększające się koszty utrzymywania produkcji w Europie spowodowały podjęcie decyzji o przeniesieniu produkcji i montażu urządzeń do Chińskiej Republiki Ludowej, nie rezygnując jednocześnie z wysokiej jakości.

W 2009 r. nastąpiła premiera nowego, udoskonalonego modelu naszego urządzenia pod nazwą „Powermed Gold Edition" , w którym wdrożono wiele nowych funkcji prozdrowotnych oraz wyposażono w dodatkowy osprzęt dający możliwość wykorzystania naszego urządzenia do wielu istotnych zastosowań w domu. Do tej pory jest ono liderem rynku wielofunkcyjnych urządzeń domowych.
Urządzenie to uzyskało wiele certyfikatów, które potwierdzają jego bezpieczeństwo oraz działanie prozdrowotne. Wszystkie certyfikaty mogą Państwo zobaczyć w zakładce "Certyfikaty" na naszej stronie oraz stronie naszych partnerów www.powermed.pl.
Dzięki obecności specjalistów wysyłanych z Polski przy produkcji naszych urządzeń oraz ponownemu systemowi Kontroli Jakości w Polsce, mamy pewność że nasze urządzenie nie zawiedzie Państwa zaufania. Ciągle staramy się udoskonalać nasz produkt aby Państwa satysfakcja była jak największa.

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli Państwo markę Powermed.

 

 

Fabryka

Firma Ningbo Feijiada Household Appliances Manufacture Co. Ltd, która wykonuje dla nas montaż naszych urządzeń istnieje od 1987 r. Jest to jedna z większych firm położonych we wschodnich Chinach. Jej powierzchnia przekracza 40.000 metrów kwadratowych. Feijiada posiada bardzo rozwinięty system zapewnienia jakości obejmujący cały proces od badań i rozwoju po produkcję i montaż. Stworzony został przez nich system zarządzania, normalizacji i regulacji procedur opartych na ISO 9001:2008 i system ERP, który zapewnia procedury operacyjne o wysokiej wydajności. Laboratorium firmy ustaliło niezawodny system standardów i metod. Dzięki temu nasz produkt cieszy się taką niezawodnością i dobrą reputacją wśród klientów. Firma Ningbo Feijiada cieszy się ogromnym uznaniem w kraju, dlatego i my obdarzyliśmy ich pełnym zaufaniem ze względu na wysoką jakość produkowanych urządzeń. Tak jak i nasza firma, Feijiada kładzie nacisk szczególnie na filozofię tworzenia wartości dla klientów. Uczciwość, pasja, oddanie się pracy oraz innowacyjność czynią nasz produkt jedynym w swoim rodzaju.

 


Copyright 2011 by Powermed International Sp. z o.o.   |   Wykonanie: Invidia.pl