Sklep internetowy - części i akcesoria Powermed
Powermed Mediline to urządzenie przeznaczone do stosowania w placówkach służby zdrowia, a także w warunkach domowych do wspomagania procesu leczenia oraz łagodzenia skutków astmy, alergii oraz innych chorób układu oddechowego, poprzez szybkie i dokładne oczyszczanie powietrza z zawartości pyłków, roztoczy oraz innych alergenów, grzybów, pleśni, bakterii i wirusów grupy A.
POWERMED INTERNATIONAL Sp. z o.o.

E-mail: powermedintl@wp.pl

Powermed Mediline

Powermed Mediline to urządzenie wyposażone w hydrosystem, który dzięki wykorzystaniu zjawiska odśrodkowej separacji, zapewnia pochłanianie cząstek kurzu z otoczenia, filtrując, aromatyzując, inhalując powietrze oraz wykonując wiele innych funkcji jednocześnie.

Techniczną charakterystykę filtrowania Systemu Przeciwalergicznemu należałoby rozpocząć od opisu specjalistycznego silnika Bi-turbo z podwójną grubością turbiny ssącej, który posiada tzw. BY PASS MOTOR SYSTEM, co oznacza, że ma dwa, oddzielne, niezależne obiegi powietrza: dolny - roboczy i górny - chłodzący. Dodatkowo zastosowano tutaj elektroniczny bezpiecznik termiczny ThermoQuick, chroniący przed błędami w eksploatacji.

Na przedłużeniu silnika znajduję się serce urządzenia – separator, który odgrywa kluczową rolę w hydrosystemie. Ma on za zadanie łączyć drobne cząsteczki kurzu z wodą i przepuszczać tylko przefiltrowane i czyste powietrze na zewnątrz urządzenia.
Neutralizator – zastosowany został w urządzeniu Powermed do zneutralizowania (wyłapywania) drobnych cząstek kurzu który ciężko lub całkowicie nie łączy się z wodą.

Dla alergików i astmatyków najważniejszą funkcją Systemu Przeciwalergicznemu jest filtrowanie powietrza i odseparowanie wszelkich alergenów czyli np. pyłków, kurzu, roztoczy i pozostawienie ich w zbiorniku z wodą. Skuteczność tego systemu wynosi 99,93% co w zakresie filtracji powietrza stawia urządzenie Powermed Mediline na szczycie wśród urządzeń filtrujących.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz dużej wydajności pracy urządzenia Powermed Mediline gwarantujemy skuteczność działania w zakresie wspomagania leczenia i rehabilitacji chorych, którym w procesie łagodzenia skutków choroby przydatne są:

  • filtrowanie i regeneracja powietrza
  • wyrównanie wilgotności powietrza
  • dezynfekcja powietrza
  • inhalacja
  • ozonowanie
  • jodowanie
  • jonizacja
  • aromaterapia

 Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesoriów, osprzętu oraz mobilnego podwozia urządzenie Powermed może być stosowane do eliminacji oraz obniżenia zawartości alergenów, roztoczy i ich odchodów, kurzu, innych nieczystości oraz alergenów stałych ze wszystkich powierzchni wewnątrz pomieszczeń i pojazdów zabudowanych.


Copyright 2011 by Powermed International Sp. z o.o.   |   Wykonanie: Invidia.pl